Rychlé zřízení virtuálního sídla

23. 9. 2019

Poskytujeme zřízení virtuálního sídla. Souhlas se zřízením sídla obvykle vyřídíme do 2 pracovních dnů. Cena za zřízení sídla a poskytované služby je 4.800 Kč bez DPH na dobu 12 měsíců.  V případě zájmů nás můžete kontaktovat e-mailem či telefonicky.

Zřízení virtuálního sídla předchází předání údajů pro sepsání „Prohlášení o souhlasu s umístěním sídla společnosti“.

Toto „Prohlášení“ od nás obdržíte obvykle do 2 pracovních dnů. Na základě tohoto „Prohlášení“ Vám příslušný úřad přidělí IČ.
Poté s naší firmou uzavřete „Smlouvu o poskytnutí sídla“. Na základě smlouvy Vám bude na e-mail zaslána faktura za poskytnuté služby.

Cena zřízení virtuálního sídla je 4.800 Kč bez DPH po dobu 12 měsíců. Po jejím proplacení na bankovní účet od nás obdržíte čip pro přístup do objektu OfficeField a klíček od Vaší poštovní schránky.

V případě dalších dotazů jsme k dispozici na telefonu a e-mailu.

Pozn.: Poskytnutí virtuálního sídla mají ZDARMA klienti, využívající naše kancelářské prostory na Tř. M. Malinovského č.p. 884 nebo č.p. 306.

Další aktuality

Projekt officefield s.r.o. – Úspory energií 2019 je spolufinancován evropskou unií

Projekt officefield s.r.o. – Úspory energií 2019 je spolufinancován evropskou unií. Realizace energetických opatření s cílem snížení spotřeby energie v…

Nové luxusní kanceláře v širším centru Uherského Hradiště k pronájmu

Naše společnost rozšířila portfolio nemovitostí o další dům v Uherském Hradišti. Konkrétně se jedná o nemovitost na adrese Třída Maršála…

Zájem o virtuální sídla v Uherském Hradišti pokračuje

Naši společnost si stále více firem volí jako partnera pro zřízení virtuálního sídla v Uherském Hradišti. Souhlas se zřízením firmy jsme…