Rychlé zřízení virtuálního sídla

23. 9. 2019

Poskytujeme zřízení virtuálního sídla. Souhlas se zřízením sídla obvykle vyřídíme do 2 pracovních dnů. Cena za zřízení sídla a poskytované služby je 4.800 Kč bez DPH na dobu 12 měsíců.  V případě zájmů nás můžete kontaktovat e-mailem či telefonicky.

Zřízení virtuálního sídla předchází předání údajů pro sepsání „Prohlášení o souhlasu s umístěním sídla společnosti“.

Toto „Prohlášení“ od nás obdržíte obvykle do 2 pracovních dnů. Na základě tohoto „Prohlášení“ Vám příslušný úřad přidělí IČ.
Poté s naší firmou uzavřete „Smlouvu o poskytnutí sídla“. Na základě smlouvy Vám bude na e-mail zaslána faktura za poskytnuté služby.

Cena zřízení virtuálního sídla je 4.800 Kč bez DPH po dobu 12 měsíců. Po jejím proplacení na bankovní účet od nás obdržíte čip pro přístup do objektu OfficeField a klíček od Vaší poštovní schránky.

V případě dalších dotazů jsme k dispozici na telefonu a e-mailu.

Pozn.: Poskytnutí virtuálního sídla mají ZDARMA klienti, využívající naše kancelářské prostory na Tř. M. Malinovského č.p. 884 nebo č.p. 306.

Další aktuality

Využijte krátkodobý pronájem kanceláře

DAILY OFFICE Krátkodobý pronájem kanceláře nabízíme firmám, obchodním zástupcům, OSVČ, klientům virtuálního sídla nebo jednotlivcům, kteří hledají kancelářské zázemí a…

Hledáte pro sebe kancelář s parkováním?

Od května si můžete u nás pronajmout malou kancelář 13,60 m2, která se nachází ve III.NP. Klidné místo, čisté prostředí…

Poslední volná kancelář 21 m2 k dispozici ihned

Poslední volná kancelář na známé adrese Tř. Maršála Malinovského 884. Kancelář se nachází v III.NP a je situovaná na jižní…