Nové luxusní kanceláře v širším centru Uh. Hradiště k pronájmu

19. 8. 2016

Naše společnost rozšířila portfolio nemovitostí o další dům v Uherském Hradišti. Konkrétně se jedná o nemovitost na adrese Třída Maršála Malinovského č.p. 306. Pěšky se jde do centra Uherského Hradiště cca 3 minuty.

Jedná se o Nemovitou kulturní památku – nádherně zrekonstruovanou historickou budovu z roku 1908. Fasádu domu zdobí štuky – secesní dekorativní prvky a figurální motivy. Dům je hodnotným dokladem eklektické architektury z počátku 20. století. Veškeré prostory jsou vysoce reprezentativní, s vysokými stropy, původními – dokonale renovovanými dveřmi, okny a svítidly. Původní renovovaná dlažba na chodbách a parkety v kancelářích. Rekonstrukce probíhala pod dohledem památkářů, přičemž byl jak v exteriéru, tak v interiéru zachován ráz luxusního prvorepublikového domu.

Dům disponuje vlastním parkovištěm, kde se parkuje bezpečně za kovanými vraty ovládanými elektronickým systémem. Další parkovací místa budou z boční strany domu vybudována pravděpodobně do konce roku 2017. Do domu se vstupuje buď z hlavní ulice nebo z parkoviště. Okolí domu i parkoviště jsou pečlivě upraveny a udržovány (stromy, keře, popínavé rostliny, tráva). Každé patro má vlastní vytápění, měřič plynu, elektřiny a vody. K dispozici jsou také strukturované kabeláže umožňující připojení počítačů do sítě. Sítě jednotlivých pater jsou od sebe vzájemně izolovány kvůli bezpečnosti, na každém patře se nachází samostatný rack. Dokonce i jednotlivé kanceláře od sebe lze odizolovat, takže vzniká možnost pronajímání i jednotlivých kanceláří různým firmám.

K dispozici jsou prostorné, velmi světlé, suché a čisté sklepy, vhodné pro uzamčené skladování. V 1. NP (přízemí) jsou zbudovány kanceláře a zázemí – kuchyně, toalety. Ve 2. NP obdobně. Ve 3. NP se nachází luxusní velkoprostorový podkrovní byt. Každé z kancelářských pater má k dspozici kuchyni včetně spotřebičů jako je vařič, lednice, myčka nádobí atd. Na každém z pater jsou také oddělené toalety pro ženy a muže. V mezipatře je k dispozici rovněž toaleta.

Pro zájemce o pronájem kanceláří v Uherském Hradišti přikládáme mapu, několik fotografií a půdorysy jednotlivých pater. Kanceláře jsou díky luxusnímu charakteru spíše vhodné pro poradce, notáře, právníky, lékaře nebo firmy dbající na profesionální image. Cena pronájmu je však velmi blízká cenám běžných kanceláří v kancelářských domech, jež jsou v Uherském Hradišti k dispozici.

 

Plochy pater:

  • 1. NP (přízemí) – 174 m2
  • 2. NP patro, kanceláře – 156,95 m2
  • 3 NP. Patro, byt – 135,72 m2

 

Půdorysy pater:

 

V případě zájmu prosím kontaktujte:

 

Mapa

putlocker

make your own map google

 

Fotografie exteriéru

 

Fotografie interiéru

 

 

 

 

 

 

Další aktuality

Snižujeme spotřebu energií

Naším cílem je dlouhodobě pracovat na snižování spotřeby energie. Proto jsme se i v tomto roce rozhodli po zateplení objektu…

Využijte krátkodobý pronájem kanceláře

DAILY OFFICE Krátkodobý pronájem kanceláře nabízíme firmám, obchodním zástupcům, OSVČ, klientům virtuálního sídla nebo jednotlivcům, kteří hledají kancelářské zázemí a…

Hledáte pro sebe kancelář s parkováním?

Od května si můžete u nás pronajmout malou kancelář 13,60 m2, která se nachází ve III.NP. Klidné místo, čisté prostředí…